Zarządzenie Nr 64/15 - w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych
Zarządzenie Nr 64/15
Burmistrza Myszyńca
z dnia 5 października 2015 r.
w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych
Na podstawie art. 182 § 1 pkt 1 ustawy z dnia 05 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (Dz. U. Nr 21, poz. 112 z późn. zm.) zarządzam, co następuje:
§ 1.
Powołuję obwodowe komisje wyborcze do przeprowadzenia głosowania w obwodzie w wyborach do Sejmu RP i do Senatu RP zarządzonych na dzień 25 października 2015 roku w następującym składzie:
1. Obwodowa komisja wyborcza Nr 1 w Myszyńcu:
L.p |
Nazwisko i imię |
Miejsce zamieszkania |
Nazwa podmiotu dokonującego zgłoszenia |
1. |
Staszewski Adam |
Myszyniec |
Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP +Zieloni |
2. |
Mitelsztedt Zdzisław |
Myszyniec |
Komitet Wyborczy Wyborców Ruch Społeczny Rzeczypospolitej Polskiej |
3. |
Łada Wiesława |
Myszyniec |
Komitet Wyborczy Wyborców „Kukiz´15” |
4. |
Płocharczyk Wiesława Maria |
Myszyniec |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość |
5. |
Świtaj Tomasz |
Myszyniec |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP |
6. |
Klimek Milena |
Wolkowe |
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe |
7. |
Sójka Wanda |
Myszyniec |
Komitet Wyborczy Wyborców JOW BEZPARTYJNI |
8. |
Żyjewski Daniel |
Myszyniec |
Komitet Wyborczy Wyborców Obywatele do Parlamentu |
9. |
Warych Małgorzata |
Zdunek |
Burmistrz Myszyńca |
2. Obwodowa komisja wyborcza Nr 2 w Myszyńcu:
L.p |
Nazwisko i imię |
Miejsce zamieszkania |
Nazwa podmiotu dokonującego zgłoszenia |
1. |
Lis Renata Krystyna |
Myszyniec |
Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP +Zieloni |
2. |
Teresa Weronika Mitelsztedt |
Myszyniec |
Komitet Wyborczy Wyborców Ruch Społeczny Rzeczypospolitej Polskiej |
3. |
Bazydło Cecylia Zofia |
Myszyniec |
Komitet Wyborczy Wyborców „Kukiz´15” |
4. |
Petkiewicz Jadwiga |
Myszyniec |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość |
5. |
Kabacik Elżbieta Anna |
Myszyniec |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP |
6. |
Wróbel Dorota |
Myszyniec |
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe |
7. |
Trzciński Marek |
Myszyniec |
Komitet Wyborczy Wyborców JOW BEZPARTYJNI |
8. |
Bujanowski Artur |
Myszyniec |
Komitet Wyborczy Wyborców Obywatele do Parlamentu |
9. |
Cicha Alicja |
Myszyniec |
Burmistrz Myszyńca |
3. Obwodowa komisja wyborcza Nr 3 w Myszyńcu Starym:
L.p |
Nazwisko i imię |
Miejsce zamieszkania |
Nazwa podmiotu dokonującego zgłoszenia |
1. |
Lis Zuzanna |
Myszyniec |
Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP +Zieloni |
2. |
Rogalska Halina |
Myszyniec |
Komitet Wyborczy Wyborców Ruch Społeczny Rzeczypospolitej Polskiej |
3. |
Gieryk Barbara |
Myszyniec |
Komitet Wyborczy Wyborców „Kukiz´15” |
4. |
Gwizdała Danuta Halina |
Myszyniec |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość |
5. |
Kolimaga Grażyna |
Myszyniec |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP |
6. |
Piórkowska Milena |
Myszyniec Stary |
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe |
7. |
Lech Elżbieta Alicja |
Myszyniec Stary |
Komitet Wyborczy Wyborców JOW BEZPARTYJNI |
8 |
Jachimczyk Monika Emilia |
Myszyniec Stary |
Komitet Wyborczy Wyborców Obywatele do Parlamentu |
9. |
Ścibek Joanna |
Cięćk |
Burmistrz Myszyńca |
4. Obwodowa komisja wyborcza Nr 4 w Pełtach:
L.p |
Nazwisko i imię |
Miejsce zamieszkania |
Nazwa podmiotu dokonującego zgłoszenia |
1. |
Sokołowski Marcin Daniel |
Myszyniec |
Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP +Zieloni |
2. |
Świder Anna Edyta |
Pełty |
Komitet Wyborczy Wyborców Ruch Społeczny Rzeczypospolitej Polskiej |
3. |
Świder Anna Katarzyna |
Olszyny |
Komitet Wyborczy Wyborców „Kukiz´15” |
4. |
Wróbel Agata |
Pełty |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość |
5. |
Ślubecka Agata |
Myszyniec |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP |
6. |
Brzostek Patrycja |
Wolkowe |
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe |
7. |
Krajza Iwona |
Myszyniec |
Komitet Wyborczy Wyborców JOW BEZPARTYJNI |
8. |
Samsel Agata |
Cięćk |
Burmistrz Myszyńca |
5. Obwodowa komisja wyborcza Nr 5 w Białusnym Lasku:
L.p |
Nazwisko i imię |
Miejsce zamieszkania |
Nazwa podmiotu dokonującego zgłoszenia |
1. |
Bakuła Weronika |
Myszyniec |
Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP +Zieloni |
2. |
Wiśniewska Karolina |
Myszyniec |
Komitet Wyborczy Wyborców Ruch Społeczny Rzeczypospolitej Polskiej |
3. |
Ruszczyk Jerzy |
Zdunek |
Komitet Wyborczy Wyborców „Kukiz´15” |
4. |
Jędrzejczyk Dorota |
Myszyniec |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość |
5. |
Żywica Andrzej |
Myszyniec-Koryta |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP |
6. |
Jędrzejczyk Cezary |
Białusny Lasek |
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe |
7. |
Drężek Wiesława |
Myszyniec-Koryta |
Komitet Wyborczy Wyborców JOW BEZPARTYJNI |
8 |
Rydel Agata Marzena |
Białusny Lasek |
Komitet Wyborczy Wyborców Obywatele do Parlamentu |
9. |
Józefowicz Elżbieta |
Surowe |
Burmistrz Myszyńca |
6. Obwodowa komisja wyborcza Nr 6 w Wydmusach:
L.p |
Nazwisko i imię |
Miejsce zamieszkania |
Nazwa podmiotu dokonującego zgłoszenia |
1. |
Marzewska Irena |
Myszyniec |
Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP +Zieloni |
2. |
Drężek Barbara Dorota |
Drężek |
Komitet Wyborczy Wyborców Ruch Społeczny Rzeczypospolitej Polskiej |
3. |
Ruszczyk Artur Mikołaj |
Zdunek |
Komitet Wyborczy Wyborców „Kukiz´15” |
4. |
Petkiewicz Malwina |
Myszyniec |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość |
5. |
Ceberek Stanisław |
Wydmusy |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP |
6. |
Ceberek Zofia |
Wydmusy |
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe |
7. |
Samsel Małgorzata |
Wykrot |
Komitet Wyborczy Wyborców JOW BEZPARTYJNI |
8. |
Łada Tadeusz |
Myszyniec |
Komitet Wyborczy Wyborców Obywatele do Parlamentu |
9. |
Drężek Izabela Edyta |
Wydmusy |
Burmistrz Myszyńca |
7. Obwodowa komisja wyborcza Nr 7 w Wykrocie:
L.p |
Nazwisko i imię |
Miejsce zamieszkania |
Nazwa podmiotu dokonującego zgłoszenia |
1. |
Śniadach Mirosław |
Wykrot |
Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP +Zieloni |
2. |
Śniadach Alina Justyna |
Wykrot |
Komitet Wyborczy Wyborców Ruch Społeczny Rzeczypospolitej Polskiej |
3. |
Łada Anita |
Myszyniec |
Komitet Wyborczy Wyborców „Kukiz´15” |
4. |
Golon Agata |
Zalesie |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość |
5. |
Mierzejek Małgorzata |
Wykrot |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP |
6. |
Grudziądz Stanisław |
Wykrot |
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe |
7. |
Kowalczyk Krystian |
Myszyniec |
Komitet Wyborczy Wyborców JOW BEZPARTYJNI |
8. |
Łada Marcin Kamil |
Myszyniec |
Komitet Wyborczy Wyborców Obywatele do Parlamentu |
9. |
Grzegorczyk Mirosława |
Lipniki |
Burmistrz Myszyńca |
8. Obwodowa komisja wyborcza Nr 8 w Wolkowych:
L.p |
Nazwisko i imię |
Miejsce zamieszkania |
Nazwa podmiotu dokonującego zgłoszenia |
1. |
Rydel Monika |
Zdunek |
Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP +Zieloni |
2. |
Plebanek Katarzyna |
Myszyniec |
Komitet Wyborczy Wyborców Ruch Społeczny Rzeczypospolitej Polskiej |
3. |
Mitelsztedt Krystyna |
Myszyniec |
Komitet Wyborczy Wyborców „Kukiz´15” |
4. |
Grzybowska Anna |
Myszyniec |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość |
5. |
Pliszka Mariusz Józef |
Wolkowe |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP |
6. |
Osowiecka Barbara |
Wolkowe |
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe |
7. |
Zadroga Danuta |
Myszyniec |
Komitet Wyborczy Wyborców JOW BEZPARTYJNI |
8. |
Samsel Karolina |
Wolkowe |
Komitet Wyborczy Wyborców Obywatele do Parlamentu |
9. |
Drózd Sławomir |
Dąbrowy |
Burmistrz Myszyńca |
9. Obwodowa komisja wyborcza Nr 9 w Olszynach:
L.p |
Nazwisko i imię |
Miejsce zamieszkania |
Nazwa podmiotu dokonującego zgłoszenia |
1. |
Lis Grzegorz |
Myszyniec |
Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP +Zieloni |
2. |
Kolimaga Kamil |
Myszyniec |
Komitet Wyborczy Wyborców Ruch Społeczny Rzeczypospolitej Polskiej |
3. |
Ruszczyk Mateusz Emanuel |
Zdunek |
Komitet Wyborczy Wyborców „Kukiz´15” |
4. |
Sobieraj Barbara |
Olszyny |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość |
5. |
Ścibek Julita Angelika |
Myszyniec |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP |
6. |
Cymek Jerzy |
Olszyny |
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe |
7. |
Mitelsztedt Konrad |
Myszyniec |
Komitet Wyborczy Wyborców JOW BEZPARTYJNI |
8. |
Golon Jadwiga |
Olszyny |
Burmistrz Myszyńca |
10. Obwodowa komisja wyborcza Nr 10 w Cięćku:
L.p |
Nazwisko i imię |
Miejsce zamieszkania |
Nazwa podmiotu dokonującego zgłoszenia |
1. |
Witkowska Krystyna |
Myszyniec |
Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP +Zieloni |
2. |
Walijewski Stanisław |
Myszyniec |
Komitet Wyborczy Wyborców Ruch Społeczny Rzeczypospolitej Polskiej |
3. |
Ciak Jacek |
Drężek |
Komitet Wyborczy Wyborców „Kukiz´15” |
4. |
Kulas Klaudia |
Myszyniec |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość |
5. |
Ścibek Michał |
Myszyniec |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP |
6. |
Tobojka Mariola Elżbieta |
Cięćk |
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe |
7. |
Jurczak Alina Władysława |
Wykrot |
Komitet Wyborczy Wyborców JOW BEZPARTYJNI |
8. |
Drzewiecka Alina |
Myszyniec |
Burmistrz Myszyńca |
11. Obwodowa komisja wyborcza Nr 11 w Niedźwiedziu:
L.p |
Nazwisko i imię |
Miejsce zamieszkania |
Nazwa podmiotu dokonującego zgłoszenia |
1. |
Staszewska Danuta Grażyna |
Myszyniec |
Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP +Zieloni |
2. |
Krzynówek Ewelina |
Wykrot |
Komitet Wyborczy Wyborców Ruch Społeczny Rzeczypospolitej Polskiej |
3. |
Drózd Emilia |
Zdunek |
Komitet Wyborczy Wyborców „Kukiz´15” |
4. |
Grzybowski Andrzej |
Myszyniec |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość |
5. |
Wiśniewska Weronika |
Myszyniec |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP |
6. |
Bałdyga Monika |
Niedźwiedź |
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe |
7. |
Malon Anna |
Wykrot |
Komitet Wyborczy Wyborców JOW BEZPARTYJNI |
8. |
Kobus Tomasz Sylwester |
Wolkowe |
Komitet Wyborczy Wyborców Obywatele do Parlamentu |
9. |
Kozłowska Agnieszka |
Wykrot |
Burmistrz Myszyńca |
12. Obwodowa komisja wyborcza Nr 12 w Krysiakach:
L.p |
Nazwisko i imię |
Miejsce zamieszkania |
Nazwa podmiotu dokonującego zgłoszenia |
1. |
Bachmura Agnieszka |
Myszyniec |
Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP +Zieloni |
2. |
Samsel Anna |
Wykrot |
Komitet Wyborczy Wyborców Ruch Społeczny Rzeczypospolitej Polskiej |
3. |
Ruszczyk Łukasz Karol |
Zdunek |
Komitet Wyborczy Wyborców „Kukiz´15” |
4. |
Kulas Zofia |
Myszyniec |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość |
5. |
Kobus Beata |
Myszyniec |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP |
6. |
Trzcińska Danuta |
Krysiaki |
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe |
7. |
Gąska Teresa |
Myszyniec |
Komitet Wyborczy Wyborców JOW BEZPARTYJNI |
8. |
Kobus Julita |
Wolkowe |
Komitet Wyborczy Wyborców Obywatele do Parlamentu |
9. |
Kobus Izabela |
Dąbrowy |
Burmistrz Myszyńca |
13. Obwodowa komisja wyborcza Nr 13 w Zdunku:
L.p |
Nazwisko i imię |
Miejsce zamieszkania |
Nazwa podmiotu dokonującego zgłoszenia |
1. |
Bakuła Kazimierz Józef |
Myszyniec |
Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP +Zieloni |
2. |
Mówińska Anna |
Myszyniec |
Komitet Wyborczy Wyborców Ruch Społeczny Rzeczypospolitej Polskiej |
3. |
Ruszczyk Bożena |
Zdunek |
Komitet Wyborczy Wyborców „Kukiz´15” |
4. |
Ścibek Kazimierz |
Myszyniec |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość |
5. |
Sikora Łukasz |
Myszyniec |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP |
6. |
Murzyn Ewelina |
Wykrot |
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe |
7. |
Kostewicz Halina Danuta |
Charciabałda |
Komitet Wyborczy Wyborców JOW BEZPARTYJNI |
8. |
Gruszewska Mirosława Barbara |
Myszyniec |
Burmistrz Myszyńca |
14. Obwodowa komisja wyborcza Nr 14 w Zalesiu:
L.p |
Nazwisko i imię |
Miejsce zamieszkania |
Nazwa podmiotu dokonującego zgłoszenia |
1. |
Sokołowska Magdalena |
Myszyniec |
Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP +Zieloni |
2. |
Przetak Anna |
Zalesie |
Komitet Wyborczy Wyborców Ruch Społeczny Rzeczypospolitej Polskiej |
3. |
Bruderek Dorota |
Zalesie |
Komitet Wyborczy Wyborców „Kukiz´15” |
4. |
Filipczyk Teresa |
Zalesie |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość |
5. |
Jędrzejczyk Piotr |
Myszyniec |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP |
6. |
Biegaj Aneta Róża |
Zalesie |
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe |
7. |
Makowiecki Bartosz |
Myszyniec |
Komitet Wyborczy Wyborców JOW BEZPARTYJNI |
8. |
Łada Mariusz Arkadiusz |
Myszyniec |
Komitet Wyborczy Wyborców Obywatele do Parlamentu |
9. |
Ejdys Barbara Hanna |
Zalesie |
Burmistrz Myszyńca |
§ 2.
Zarządzenie wchodzi w życie z dniem wydania.
Burmistrz Myszyńca
Bogdan Glinka
Metadane | Drukuj | Historia zmian |
Metadane
Źródło informacji: | Krystian Kalinowski |
Data utworzenia: | (brak danych) |
Wprowadził do systemu: | Krystian Kalinowski |
Data wprowadzenia: | 2015-12-17 14:07:27 |
Opublikował: | Krystian Kalinowski |
Data publikacji: | 2015-12-17 14:08:13 |
Ostatnia zmiana: | 2015-12-17 14:08:22 |
Ilość wyświetleń: | 1326 |